Svatební park v srdci Českého středohoří

Park se nachází hned za hotelem s krásným výhledem na horu sedlo. Obřady pod širým nebem a hostina v komfortním velkém svatebním stanu až pro 100 lidí.

Romantický park plný zákoutí

Objevujte různé kouty našeho velkého parku.

Působivá svatební brána

S ikonickou horou Sedlo v pozadí.

Stan až pro 100 lidí

Bohaté možnosti uspořádání, včetně rautu a zábavy.

Jsme místo pro svatbu v přírodě pod širým nebem s pohodlím a zázemím naší restaurace a hotelu.

V parku pro vás máme svatební stan pro 100 lidí kam se vejde raut i kapela. V parku máme spoustu krásných stromů a zákoutí. K dispozici hned vedle parku je zázemí a pohodlí naší restaurace, hotelu a wellness.

Svatba v přírodě

Oslavte ten nejromantičtější den vašeho života v našem parku u Racka, zůstane vám navždy v paměti.

S pohodlím a zázemím naší restaurace a hotelu

Užívejte si přírody v parku pod širým nebem nebo ve stanu pro až 100 osob. K dispozici personál a zázemí našeho hotelu a restaurace. V parku máme i bar. S organizací vám neváháme poradit.

Obrázky vydají za tísíc slov

Podívejte se, jak to u nás vypadá...

Co se o nás píše?

Park jsme otevřeli v roce 2019 a máme za sebou už hodně povedených svateb. Velmi nás těší vaše spokojenost a uděláme pro to všechno.
Veronika T.

Velice chválíme. Měli jsme zde náš VELKÝ svatební den. Svatební park je velice krásné a klidné místo. Po celý den jsme měli soukromí a dostatečně velký prostor pro oslavu s naší rodinou a přáteli. Po celý den bylo všechno perfektně připraveno a pan majitel Doležal vyšel všem našim požadavkům vstříc.
Jan Z.

Už je to měsíc, co jsme v hotelovém svatebním parku měli svatbu a pozitivní pocity stále nevyprchaly. Jsme moc rádi, že jsem si vybrali toto místo, pan Doležal je moc ochotný, někdy je ta komunikace trochu složitější, ale vždy jsme se nějak domluvili. Místu obřadu, svatební stanu, občerstvení ani obsluze nebylo co vytknout, všechno probíhalo jak mělo. Jenom nastíním atmosféru našeho dne... byl krásný pozdně letní den, v celém parku se na různých místech vyhřívali na sluníčku hosté, kterým se roznášelo pití z baru, takže ani nemuseli vstát, aby si objednali, to vše bylo doplněno výborným jídlem, doteď všichni celý den chválí... co se týká ostatních věcí, tak pokoje byly čisté, jídlo na hostině i v restauraci výborné a rozpočet na svatbu se dodržel přesně podle plánu a pan Doležal ani nepožadoval storno poplatek za hosty, kteří nedorazili kvůli covidu. Rádi se sem vrátíme v budoucnu na večeři 🙂
Jakub V.

V tomto hotelu proběhla kompletně naše svatba, včetně obřadu. Je úplně jedno, jestli máte na svatbě hostů 50 nebo 20, tak jako tak se o Vás tady vždy starají a nic Vám tady nechybí. Pan majitel je skvělý člověk, ve všem nám vyšel vstříc, všechno od A do Z proběhlo dle dohody. Nemáme vlastně vůbec k ničemu výhrady a jsme rádi, že náš velký den byl právě tady, v hotelu Racek na Úštěku v trochu netradiční den - pátek třináctého 😀.

Rádi se sem opět vrátíme, třeba jen na zde vynikající jídlo, nebo skvěle vychlazené pivko 😉👍🏻

Pavel S.

Strávil jsem v hotelu Racek víkend se svou rodinou a přáteli. Pokoje čisté, kvalitní postele, krásná restaurace s venkovní terasou, jídlo skvělé za rozumnou cenu. Personál ochotný a příjemný. Největší bomba je ale okolí hotelu, kde je možné využít krásné dětské hřiště, vidět různá zviratka, ale hlavně neuvěřitelný park, umístěny za hotelem který bych klidně nazval oázou pohody a odpočinku. Samostatnou kapitolou je pan majitel. Prijemný pán který se staral o naší pohodu a spokojenost. Je vidět že mu na hostech a hotelu opravdu záleží. Doporučujeme!
Veronika Š.

Lépe jsme si vybrat nemohli 🤍🕊️ Přístup pana Miloše byl na 1 s *. Vyjde se vším vstříc a na všem se s ním dá dohodnout, i když si vymyslíte tu největší bejkárnu 🤭 Místo nádherné a cenově ideální. Díky hotelu Racek, že jsme mohli mít náš den podle našich představ 🙏🏻😍 T+V
Jakub K.

Strávili jsme zde jak předsvatební den, plný příprav, ale i pohody v místním whirlpool-wellness a později i příjemným pokecem s místní obsluhou/barmankami. Ale i náš svatební den ve svatebním parku, kde nám byl nápomocen majitel, pan Doležal, se kterým byla v období příprav skvělá a pohotová domluva, nemluvě o vstřícnosti. I catering od majitele byl výborný, jídlo bylo skvělé, vše dle našeho harmonogramu a hlavně, dle našich představ. To vše a ještě více jsme mohli prožít zde. Těšíme se až navštívíme Depandanc mlýn, na kterém se neúnavně pracuje.
Všem moc děkujeme, byli jsme velmi spokojení.
Petra V.

Rádi bychom poděkovali panu Doležalovi včetně jeho týmu za úspořádání perfektní svatby. Jednalo se o historicky první svatbu pořádanou na louce za hotelem. I přes to, že jsme vše vymýšleli od samého začátku a našich nároků a požadavků nebylo málo, komunikace s panem Doležalem byla naprosto fantastická. Téměř nic nebyl problém a vždy vše plněno dle domluvy. I díky tomu budeme na náš den dlouho vzpomínat. Pokud hledáte ideální místo pro svou svatbu, rozhodně doporučujeme.
Michal S.

Díky hotelu Racek se nám splnil náš sen o krásné svatbě. Extrémně milý a ochotný personál hotelu nám náš den i celý pobyt zpříjemňoval a pan majitel Vám splní všechna Vaše přání. Pan Doležal je dokonalou ukázkou nejen skvělého manažera, ale také člověka, který udělá maximum pro to, aby Vaše svatba byla přesně taková, jakou si přejete. Skvělé jídlo! Doporučujeme!
Lenka N.

Ve svatebním parku hotelu Racek proběhla naše svatba včetně obřadu. Všem se místo s krásnými zákoutími velmi líbilo. V náš velký den bylo velké horko, vhod přišly po celém parku rozmístěné odpočinkové zóny, ale i chladivá vodní mlha, kterou nám pan majitel dal k dispozici. Jídlo bylo výborné! Na všem jsme se bez problémů dohodli. Vstřícný, milý a ochotný přístup byl samozřejmostí. Komunikace nevázla a vše jsme řešili operativně. Pan majitel nás velmi mile překvapil i svým rozumným přístupem k ekonomické stránce svatby a dokonce nám vrátil částku za položku, kterou jsme úplně zapomněli svatebčanům nabídnout 🙂 Ubytování ve starém opraveném mlýně bylo krásné a nostalgické. Mohu jen a jen doporučit. Budeme se sem rádi vracet!

Zaujaly vás naše prostory a možnosti?

Kontaktujte nás a vyřešíme každý detail.
Kontakt