Svatební park v přírodě
Českého středohoří…

Oslavte ten nejromantičtější den vašeho života v našem parku u Racka, zůstane vám navždy v paměti. Park se nachází hned za hotelem s krásným výhledem na horu Sedlo, což z něj dělá ideální místo pro obřady pod širým nebem. Rozlehlý park je plný nejrůznějších zákoutí, v horní částí dominuje biotop s průzračnou vodou – perfektní na letní osvežení. Dolní část parku lemuje Loubní potok, kde jsme vybudovali malé rybníky a mostky.

…s pohodlím a zázemím
našeho hotelu a restaurace

V parku pro vás máme svatební stan pro až 100 lidí. Možnosti uspořádání jsou neomezené, do stanu se vejde raut i kapela. Hned vedle se pro žíznivé svatebčany nachází venkovní bar. Personál a zázemí našeho hotelu a restaurace je k dispozici. Vašim potřebám se přizpůsobíme.

Svatební checklist

  • Místo pro obřad se svatební bránou
  • Velký stan pro až 100 lidí s naší obsluhou
  • Venkovní bar s naší obsluhou
  • Catering z Rackovy kuchyně
  • Grill k dispozici
  • Koupání v biotopu
  • Místa k sezení a relaxaci různě po parku
  • Stylové ubytování na mlýně pro až 18 lidí
  • Na Racku se vyspí až 70 hostů
  • Romantická chatka na kmenech stromů pro novomanžele

Neomezené možnosti

místa dost pro všechny

Svatební brána

romantické obřady pod širým nebem

Přizpůsobíme se

místo pro kapelu i raut

Pohodlí

vaše spokojenost je pro nás priorita

Co se o nás píše?

Park jsme otevřeli v roce 2019, neustále ho vylepšujeme a máme za sebou už hodně povedených svateb.
Velmi nás těší vaše spokojenost a uděláme pro to všechno.

Veronika T.

Velice chválíme. Měli jsme zde náš VELKÝ svatební den. Svatební park je velice krásné a klidné místo. Po celý den jsme měli soukromí a dostatečně velký prostor pro oslavu s naší rodinou a přáteli. Po celý den bylo všechno perfektně připraveno a pan majitel Doležal vyšel všem našim požadavkům vstříc.

Jan Z.

Už je to měsíc, co jsme v hotelovém svatebním parku měli svatbu a pozitivní pocity stále nevyprchaly. Jsme moc rádi, že jsem si vybrali toto místo, pan Doležal je moc ochotný, někdy je ta komunikace trochu složitější, ale vždy jsme se nějak domluvili. Místu obřadu, svatební stanu, občerstvení ani obsluze nebylo co vytknout, všechno probíhalo jak mělo. Jenom nastíním atmosféru našeho dne... byl krásný pozdně letní den, v celém parku se na různých místech vyhřívali na sluníčku hosté, kterým se roznášelo pití z baru, takže ani nemuseli vstát, aby si objednali, to vše bylo doplněno výborným jídlem, doteď všichni celý den chválí... co se týká ostatních věcí, tak pokoje byly čisté, jídlo na hostině i v restauraci výborné a rozpočet na svatbu se dodržel přesně podle plánu a pan Doležal ani nepožadoval storno poplatek za hosty, kteří nedorazili kvůli covidu. Rádi se sem vrátíme v budoucnu na večeři ?

Jakub V.

V tomto hotelu proběhla kompletně naše svatba, včetně obřadu. Je úplně jedno, jestli máte na svatbě hostů 50 nebo 20, tak jako tak se o Vás tady vždy starají a nic Vám tady nechybí. Pan majitel je skvělý člověk, ve všem nám vyšel vstříc, všechno od A do Z proběhlo dle dohody. Nemáme vlastně vůbec k ničemu výhrady a jsme rádi, že náš velký den byl právě tady, v hotelu Racek na Úštěku v trochu netradiční den - pátek třináctého ?.
Rádi se sem opět vrátíme, třeba jen na zde vynikající jídlo, nebo skvěle vychlazené pivko ???

Pavel S.

Strávil jsem v hotelu Racek víkend se svou rodinou a přáteli. Pokoje čisté, kvalitní postele, krásná restaurace s venkovní terasou, jídlo skvělé za rozumnou cenu. Personál ochotný a příjemný. Největší bomba je ale okolí hotelu, kde je možné využít krásné dětské hřiště, vidět různá zviratka, ale hlavně neuvěřitelný park, umístěny za hotelem který bych klidně nazval oázou pohody a odpočinku. Samostatnou kapitolou je pan majitel. Prijemný pán který se staral o naší pohodu a spokojenost. Je vidět že mu na hostech a hotelu opravdu záleží. Doporučujeme!

Veronika Š.

Lépe jsme si vybrat nemohli ??️ Přístup pana Miloše byl na 1 s *. Vyjde se vším vstříc a na všem se s ním dá dohodnout, i když si vymyslíte tu největší bejkárnu ? Místo nádherné a cenově ideální. Díky hotelu Racek, že jsme mohli mít náš den podle našich představ ??? T+V

Jakub K.

Strávili jsme zde jak předsvatební den, plný příprav, ale i pohody v místním whirlpool-wellness a později i příjemným pokecem s místní obsluhou/barmankami. Ale i náš svatební den ve svatebním parku, kde nám byl nápomocen majitel, pan Doležal, se kterým byla v období příprav skvělá a pohotová domluva, nemluvě o vstřícnosti. I catering od majitele byl výborný, jídlo bylo skvělé, vše dle našeho harmonogramu a hlavně, dle našich představ. To vše a ještě více jsme mohli prožít zde. Těšíme se až navštívíme Depandanc mlýn, na kterém se neúnavně pracuje.
Všem moc děkujeme, byli jsme velmi spokojení.

Petra V.

Rádi bychom poděkovali panu Doležalovi včetně jeho týmu za úspořádání perfektní svatby. Jednalo se o historicky první svatbu pořádanou na louce za hotelem. I přes to, že jsme vše vymýšleli od samého začátku a našich nároků a požadavků nebylo málo, komunikace s panem Doležalem byla naprosto fantastická. Téměř nic nebyl problém a vždy vše plněno dle domluvy. I díky tomu budeme na náš den dlouho vzpomínat. Pokud hledáte ideální místo pro svou svatbu, rozhodně doporučujeme.

Michal S.

Díky hotelu Racek se nám splnil náš sen o krásné svatbě. Extrémně milý a ochotný personál hotelu nám náš den i celý pobyt zpříjemňoval a pan majitel Vám splní všechna Vaše přání. Pan Doležal je dokonalou ukázkou nejen skvělého manažera, ale také člověka, který udělá maximum pro to, aby Vaše svatba byla přesně taková, jakou si přejete. Skvělé jídlo! Doporučujeme!

Lenka N.

Ve svatebním parku hotelu Racek proběhla naše svatba včetně obřadu. Všem se místo s krásnými zákoutími velmi líbilo. V náš velký den bylo velké horko, vhod přišly po celém parku rozmístěné odpočinkové zóny, ale i chladivá vodní mlha, kterou nám pan majitel dal k dispozici. Jídlo bylo výborné! Na všem jsme se bez problémů dohodli. Vstřícný, milý a ochotný přístup byl samozřejmostí. Komunikace nevázla a vše jsme řešili operativně. Pan majitel nás velmi mile překvapil i svým rozumným přístupem k ekonomické stránce svatby a dokonce nám vrátil částku za položku, kterou jsme úplně zapomněli svatebčanům nabídnout ? Ubytování ve starém opraveném mlýně bylo krásné a nostalgické. Mohu jen a jen doporučit. Budeme se sem rádi vracet!

Obrázky vydají za tisíc slov

Podívejte se jak to u nás vypadá…

Celý park jen pro vás

Park propojuje mlýn a ptačí domek s hotelem a restaurací. Biotop s průzračnou vodou je ideální letní osvěžení. V dolní části parku teče Loubní potok s malými rybníky a mostky.

1

Hotel a restaurace

2

Terasy

3

Dětské hřiště

4

Výběh s ovcemi

5

Wellness

6

Svatební stan

7

Venkovní bar

8

Svatební brána

9

Biotop na koupání

10

Ptačí domek

11

Horní Strakův mlýn

12

Kempování v přírodě

13

Loubní potok s rybníky

Zaujaly vás naše prostory a možnosti?

Kontaktujte nás a vyřešíme každý detail.

Rezervujte si včas svůj termín

Víkendy na léto 2025 se nám už začínají plnit.